Naziv
Odsjek za romanistiku
Lokacija
Pročelnica
dr.sc. Gorana Bikić-Carić, doc.
Zamjenica pročelnika
dr.sc. Mirjana Polić-Bobić, red. prof.
Zamjenica pročelnika
dr.sc. Bogdanka Pavelin Lešić, red. prof.
Zamjenik pročelnika
dr.sc. Nenad Ivić, red. prof.
Zamjenica pročelnika
dr.sc. Nina Lanović, doc.
Zamjenik pročelnika
dr.sc. Petar Radosavljević, doc.
Zamjenica pročelnika
dr.sc. Maja Zovko, izv. prof.
Tajnica
Patricia Joy-Stojanić
Povjerenica za kvalitetu
dr.sc. Maja Zovko, izv. prof.
ISVU koordinator
dr.sc. Marinko Koščec, doc.
ISVU koordinatorica
mr.sc. Daša Grković, v. lekt.
ISVU koordinatorica
dr.sc. Gordana Matić, asist.
ISVU koordinatorica
dr.sc. Lidija Orešković Dvorski, doc.
ISVU koordinator
dr.sc. Petar Radosavljević, doc.
ISVU koordinatorica
dr.sc. Daliborka Sarić, v. lekt.
Zamjenica ISVU koordinatora
dr.sc. Majda Bojić, doc.
Satničarka
Ana Gabrijela Blažević
Satničarka
dr.sc. Daliborka Sarić, v. lekt.
Satničarka
Vedrana Berlengi Kapušin, v. lekt.
Satničarka
dr.sc. Ivana Olujić, doc.
Satničar
dr.sc. Petar Radosavljević, doc.
Satničar
Davor Gvozdić, lekt.
ECTS koordinatorica
dr.sc. Maja Zorica (rođena Vukušić)
ECTS koordinatorica
Branka Oštrec, lekt.
ECTS koordinatorica
dr.sc. Nina Lanović, doc.
ECTS koordinatorica
dr.sc. Ivana Olujić, doc.
Zamjenica ECTS koordinatora
dr.sc. Gordana Matić, asist.
Zamjenik ECTS koordinatora
dr.sc. Petar Radosavljević, doc.
Zamjenica ECTS koordinatora
dr.sc. Daliborka Sarić, v. lekt.

Nastavnik Soba Telefon E-mail
Vedrana Berlengi Kapušin, v. lekt. F-307 01/4092-344 vedrana.berlengi@ffzg.hr
Jean-Baptiste Bernard F 324 01/4092-339 bernardjeanbat@yahoo.fr
Metka Bezlaj, lekt. F-321 01/4092-341 metkabezlaj@yahoo.com
dr.sc. Gorana Bikić-Carić, doc. F 326 01/4092317 gbcaric@ffzg.hr
Ana Gabrijela Blažević F-310 01/4092-328 agblazev@ffzg.hr
dr.sc. Majda Bojić, doc. F322 01/4092 340 mbojic@ffzg.hr
Tomislava Bošnjak Botica F 327 01/4092-316 tbosnjak@ihjj.hr
Delia Georgeta Ćupurdija, lekt. F-320 01/409-2342 dsarafie@ffzg.hr
dr.sc. Darja Damić Bohač, v. lekt. F325 01/4092 301 ddbohac@ffzg.hr
mr.sc. Marina Deur, v. lekt. F.323 01/4092-338 marina.deur@gmail.com
dr.sc. Ivana Franić, izv. prof. F-328 01/4092-315 ifranic1@ffzg.hr
Dunja Frankol, lekt. F 321 01/4092-341 dunja.frankol@gmail.com
mr.sc. Daša Grković, v. lekt. F321 01/4092-341 dgrkovic@ffzg.hr; dasagrkovic@yahoo.com
Davor Gvozdić, lekt. F 323 01/4092-338 dgvozdic@ffzg.hr
Nicolas Hanot F324 01/4092-339 n.hanot@alac-wbi.be
Maria José Homem F 323 01/409-2338 m.jose.homem@gmail.com
Ana Ille Horvat, v. lekt. F - 322 01/409-2340 aihorvat@ffzg.hr
dr.sc. Nenad Ivić, red. prof. F 308 01/4092 331 nivic@ffzg.hr
dr.sc. Andrea-Beata Jelić, doc. F-310 01/4092-328 abjelic@ffzg.hr
dr.sc. Marinko Koščec, doc. F326 01/4092-317 mkoscec@ffzg.hr
dr.sc. August Kovačec, prof. F-305 01/4092-343 akovacec@ffzg.hr
Vanja Kulaš K5.8 01/409-2412 vkulas@ffzg.hr
dr.sc. Nina Lanović, doc. F-322 01/4092-340 nina.lanovic@ffzg.hr
dr.sc. Castilia Manea-Grgin, izv. prof. F 320 01/409-2342 cmgrgin@ffzg.hr, castilia.grgin@pilar.hr
dr.sc. Gordana Matić, asist. F-311 01/4092330 gmatic@ffzg.hr
dr.sc. Bojana Mikelenić F 310 01/4092-328 bmikelen@ffzg.hr
dr.sc. Maša Musulin, v. pred. F310 01/4092-328 mmusulin@ffzg.hr
dr.sc. Ivana Olujić, doc. F320 01/4092-342 iolujic@ffzg.hr
dr.sc. Lidija Orešković Dvorski, doc. F328 01/409-2315 lodvorsk@ffzg.hr
Branka Oštrec, lekt. F-321 01/409-2341 bostrec@ffzg.hr
dr.sc. Marija Paprašarovski, v. lekt. F 326 01/4092317 marija.paprasarovski@ffzg.hr
dr.sc. Bogdanka Pavelin Lešić, red. prof. ZS: F325 LJS:F324 01/409-2337 bpavelin@ffzg.hr, bpavelinlesic@gmail.com
Marta Petrak, asist. F 328 01/4092-315 mpetrak@ffzg.hr
dr.sc. Mirjana Polić-Bobić, red. prof. F - 311 01/409-2330 mpbobic@ffzg.hr
dr.sc. Sandra Požar F 327 01/4092-316 sudec@stin.hr
dr.sc. Petar Radosavljević, doc. F-327 01/4092-316 pradosav@ffzg.hr
mr.art. Almudena Santamaría Martín, lekt. F 320 01/4092-342 asantama@ffzg.hr
dr.sc. Daliborka Sarić, v. lekt. F323 01/4092-338 dsaric@ffzg.hr
dr.sc. Sanja Šoštarić, v. lekt. F-307 01/409-2344 sanja.sostaric@ffzg.hr
dr.sc. Nikica Talan, red. prof. F 322 01/4092340 ntalan@ffzg.hr
Ana María Valencia Spoljaric, lekt. F321 01/4092-328 vale_spoljaric@hotmail.com
dr.sc. Dražen Varga, izv. prof. F-327 01/4092-316 dvarga@ffzg.hr
dr.sc. Maja Zorica (rođena Vukušić) F309 01/4092-304 mzorica@ffzg.hr
dr.sc. Maja Zovko, izv. prof. F311 01/4092-330 mzovko2@ffzg.hr

Naziv Šifra
Latinski jezik za romaniste 1 36887
Latinski jezik za romaniste 2 36888